ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13418039
nr 1341 8039
1880/90-tal, krönt med krona, 96x61cm
Kondition: slitage, pastellageskador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:43:36
500 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6
1.400 kr
7
1.600 kr
8
7
1.900 kr
8
2.000 kr (Budbetjänt)
7
2.400 kr
8